You need to be logged in to mark episodes as watched. Log in or sign up.
Season 1
Vi møter to kvinner som på hver sin måte lever av sex: Eskortepiken «Christel» og pornoskuespillerinnen Monica. Hvorfor har de valgt sex som yrke? Hvordan er det å spille inn pornofilm?
.. show full overview
Vi møter to kvinner som på hver sin måte lever av sex: Eskortepiken «Christel» og pornoskuespillerinnen Monica. Hvorfor har de valgt sex som yrke? Hvordan er det å spille inn pornofilm? Hvordan og hvorfor blir man prostituert? Insider FEM er med på innsiden av den norske sex-bransjen.
I dag skal ikke jenter bare være pene og tynne, men også sterke og sunne. Jakten på drømmekroppen lokker rekordmange unge jenter til den nye konkurranseformen Bikini-Fitness - en kombinasjon av fitness og skjønnhetskonkurranse.
I dag skal ikke jenter bare være pene og tynne, men også sterke og sunne. Jakten på drømmekroppen lokker rekordmange unge jenter til den nye konkurranseformen Bikini-Fitness - en kombinasjon av fitness og skjønnhetskonkurranse.
Hvordan kan noen stå opp hver morgen og ofre svette og tårer for å forsvare alt fra sedelighetsforbrytere, narkotikasmuglere, gjengmedlemmer og mulige drapsmenn? Programleder Janne Amble
.. show full overview
Hvordan kan noen stå opp hver morgen og ofre svette og tårer for å forsvare alt fra sedelighetsforbrytere, narkotikasmuglere, gjengmedlemmer og mulige drapsmenn? Programleder Janne Amble er med tre kvinnelige forsvarere gjennom deres hverdag for å få deres perspektiv på rettsstaten Norge.
Siden tidenes morgen har hekser vært et myteomspunnet tema, og trolldom, heksekunst og magi går stadig igjen i dagens populærkultur. Men det finnes også aktive hekser i Norge i dag. Vi
.. show full overview
Siden tidenes morgen har hekser vært et myteomspunnet tema, og trolldom, heksekunst og magi går stadig igjen i dagens populærkultur. Men det finnes også aktive hekser i Norge i dag. Vi er med inn i heksen Chesiré sitt univers for å forstå hvordan hennes magiske univers fungerer.
Det er lenge siden de mest kjente glamourmodellene la silikonpuppene på hylla, men det betyr ikke at bransjen er død. Tvert i mot har nettstedet scandalbeuties.com flere tusen betalende
.. show full overview
Det er lenge siden de mest kjente glamourmodellene la silikonpuppene på hylla, men det betyr ikke at bransjen er død. Tvert i mot har nettstedet scandalbeuties.com flere tusen betalende kunder som logger seg inn og ser på skandinaviske jenter som kler av seg.
Åshild Eidem er journalist og forfatter, med Midtøsten som sitt spesialfelt. Hun jobber som freelancer for Aftenposten, Dagsavisen og DN samtidig som hun gjør research til en ny bok i
.. show full overview
Åshild Eidem er journalist og forfatter, med Midtøsten som sitt spesialfelt. Hun jobber som freelancer for Aftenposten, Dagsavisen og DN samtidig som hun gjør research til en ny bok i Beirut. Vi er med på reportasjetur til Tripoli i Libanon for å se Åshild på jobb midt i en konfliktsone. Hvorfor velger hun dette livet? Hvordan lever hun med risikoen? Og hva har hun ofret for å kunne leve dette livet? Programleder Milda Melland får et kontrastfylt og skremmende møte med et land på randen av sammenbrudd.
Pokemon-generasjonen vokst opp og tusenvis av norsk ungdom bruker fritiden sin på å etterlikne film, spill og fantasy-figurer. De samles på store messer hvor sjenerte nerder kommer ut av skallet for å se og bli sett.
Pokemon-generasjonen vokst opp og tusenvis av norsk ungdom bruker fritiden sin på å etterlikne film, spill og fantasy-figurer. De samles på store messer hvor sjenerte nerder kommer ut av skallet for å se og bli sett.
Tilreisende fra Romania har for lengst inntatt alle store norske byer, og nederst på Karl Johan står det daglig en jentegjeng som tigger og selger magasinet Folk er folk. Vi tilbringer
.. show full overview
Tilreisende fra Romania har for lengst inntatt alle store norske byer, og nederst på Karl Johan står det daglig en jentegjeng som tigger og selger magasinet Folk er folk. Vi tilbringer noen av vinterens kaldeste dager sammen med disse jentene for å finne ut hvorfor de velger å bruke 20-årene sine på gata i Oslo. Hva har vi til felles? Når er de lykkelige? Hvordan er det å reise fra barna sine? Og hva betyr vennskapet dem imellom?
Marta er ganske vanlig jente på 23 år fra Bergen, som nylig har startet opp sin egen blogg. Men hun har forelsket seg i en mann som er dømt til fem års fengsel. De to lever hver eneste
.. show full overview
Marta er ganske vanlig jente på 23 år fra Bergen, som nylig har startet opp sin egen blogg. Men hun har forelsket seg i en mann som er dømt til fem års fengsel. De to lever hver eneste dag som om det var deres siste, fordi de vet at fremtiden er bekmørk. Om noen måneder må han nok en gang tilbake i fengsel og Marta må starte et nytt liv som «fengselsfrue».
Hva får noen til å ofre liv og helse på jobb i et krigsherjet land? Vi følger spesialrådgiver Silje Heitmann når hun drar på feltoppdrag for Kirkens Nødhjelp til Mogadishu i Somalia. Her
.. show full overview
Hva får noen til å ofre liv og helse på jobb i et krigsherjet land? Vi følger spesialrådgiver Silje Heitmann når hun drar på feltoppdrag for Kirkens Nødhjelp til Mogadishu i Somalia. Her får vi se hvordan hun og kollegene arbeider for at kvinner og barn som er utsatt for overgrep skal få medisinsk hjelp og rettsikkerhet. Turen viser seg å bli en emosjonell berg og dalbane som går hardt inn på selv den mest erfarne feltarbeider
Det blåser en skandinavisk bølge over den amerikanske filmbransjen og mange unge nordmenn velger å reise fra familie og venner i Norge i jakten på å oppfylle drømmene sine i Hollywood.
.. show full overview
Det blåser en skandinavisk bølge over den amerikanske filmbransjen og mange unge nordmenn velger å reise fra familie og venner i Norge i jakten på å oppfylle drømmene sine i Hollywood. Men livet i Los Angeles er langt fra så glamorøst som mange håper, og sjansene for å lykkes er små. Vi møter Petter, Christine og Liz i LA for å få et glimt inn i kulissene og se deres hverdag på godt og vondt.
Hvordan sjonglerer man et moderne liv i Oslo med kampen for sitt folks frihet i Tyrkia? I denne episoden følger vi Schna som ved siden av jobben i en av Oslos skobutikker, kjemper en
.. show full overview
Hvordan sjonglerer man et moderne liv i Oslo med kampen for sitt folks frihet i Tyrkia? I denne episoden følger vi Schna som ved siden av jobben i en av Oslos skobutikker, kjemper en intens kamp for geriljagruppen PKK i Tyrkia. Vi er med når hun drar «hjem» til de kurdiske fjellene å besøker kvinnelige geriljasoldater som er villige til å ofre livet sitt i kampen for PKK. Hvor langt er Schna selv villig til å gå i kampen for sitt folks frihet?
Vi følger Cechell Oftedals (27) historie fra å være et gatebarn i Manila, til å bli butikksjef og gründer av en veldedig organisasjon i Norge. Hennes mor jobbet utenlands, og faren var
.. show full overview
Vi følger Cechell Oftedals (27) historie fra å være et gatebarn i Manila, til å bli butikksjef og gründer av en veldedig organisasjon i Norge. Hennes mor jobbet utenlands, og faren var narkoman. Hun kom til Norge med sin mor som 14-åring. Hvordan opplevdes overgangen fra å sove på pappesker i slummen, til å for aller første gang sove i en seng?
If there are missing episodes or banners (and they exist on TheTVDB) you can request an automatic full show update:
Request show update
Update requested