You need to be logged in to mark episodes as watched. Log in or sign up.
Season 19
Mynor is de eerste maanden van zijn leven bij zijn biologische moeder in Guatemala geweest. Waarom ze hem daarna toch heeft afgestaan en waar ze nu is, wil hij dolgraag weten. Derk Bolt
.. show full overview
Mynor is de eerste maanden van zijn leven bij zijn biologische moeder in Guatemala geweest. Waarom ze hem daarna toch heeft afgestaan en waar ze nu is, wil hij dolgraag weten. Derk Bolt gaat voor Mynor op zoek naar zijn moeder en naar het antwoord op zijn vragen.
Pim was twee jaar oud toen hij geadopteerd werd uit Thailand. Na zijn premature geboorte verbleef hij in het ziekenhuis en daarna in een kindertehuis. In 2017 bezocht hij Bangkok en dit
.. show full overview
Pim was twee jaar oud toen hij geadopteerd werd uit Thailand. Na zijn premature geboorte verbleef hij in het ziekenhuis en daarna in een kindertehuis. In 2017 bezocht hij Bangkok en dit kindertehuis, maar ging niet op zoek naar zijn moeder. Na het zien van Spoorloos, enkele jaren later, besluit hij de stap te nemen en hoopt hij zijn biologische moeder te ontmoeten.
Eline is geboren uit een affaire van haar Colombiaanse moeder Flor Maria met de man van haar zus. Na de bevalling stond Flor Maria haar dochtertje af ter adoptie. Ze vertelde tegen
.. show full overview
Eline is geboren uit een affaire van haar Colombiaanse moeder Flor Maria met de man van haar zus. Na de bevalling stond Flor Maria haar dochtertje af ter adoptie. Ze vertelde tegen niemand wat haar overkomen was. Toen Eline haar in 2012 zocht via Spoorloos, moest de ontmoeting dan ook in het geheim plaatsvinden. Ook de jaren daarna verliep het contact moeizaam en daarom wil Eline nu ook op zoek naar haar biologische vader. Volgens Flor Maria ging hij ervandoor toen ze hem vertelde dat ze zwanger van hem was. Hij zou dan ook niet weten dat Eline geboren is en ter adoptie is afgestaan. Derk Bolt ging op zoek naar de vader van Eline.
Tien jaar geleden deed Iris bij Spoorloos een oproep om in contact te komen met haar vader John uit Utrecht. De moeder van Iris had een kortstondig contact met hem en raakte zwanger. Ze
.. show full overview
Tien jaar geleden deed Iris bij Spoorloos een oproep om in contact te komen met haar vader John uit Utrecht. De moeder van Iris had een kortstondig contact met hem en raakte zwanger. Ze was niet in staat om voor Iris te zorgen en stond haar af ter adoptie. Toen Iris met haar in contact kwam vertelde ze dat John op zijn zolderkamer een tekentafel had staan en muziek maakte. De tv-oproep leidde niet tot resultaat. Iris hoopt dat een DNA-databank haar een nieuwe kans biedt in haar zoektocht. Spoorloos helpt haar met het uitzoeken van haar stamboom en doet een verrassende ontdekking.
Eleni is geadopteerd vanuit Amerika omdat haar Nederlandse adoptieouders daar destijds woonden. Ze probeert zich van kleins af aan een voorstelling te maken van haar biologische moeder;
.. show full overview
Eleni is geadopteerd vanuit Amerika omdat haar Nederlandse adoptieouders daar destijds woonden. Ze probeert zich van kleins af aan een voorstelling te maken van haar biologische moeder; ze gaat voor de spiegel staan en probeert door haar wimpers heen een ouder evenbeeld voor zich te zien. Ergens diep in zich is ze ervan overtuigd dat ze op haar moeder lijkt. Als ze in 2002 eindelijk toegang tot de juiste papieren krijgt, ontdekt ze dat haar moeder pas dertien was toen ze Eleni op de wereld zette. De drang om haar te vinden wordt alleen maar groter.
Gabriëlla is geadopteerd uit Guatemala en hoewel ze een fijn leven heeft in Nederland, is er toch een nieuwsgierigheid naar haar afkomst. Waarom is ze afgestaan? Wat is het verhaal van
.. show full overview
Gabriëlla is geadopteerd uit Guatemala en hoewel ze een fijn leven heeft in Nederland, is er toch een nieuwsgierigheid naar haar afkomst. Waarom is ze afgestaan? Wat is het verhaal van haar moeder? Volgens haar adoptiepapieren is Gabriëlla, direct na haar geboorte, ondergebracht in een kindertehuis, maar dit blijkt helaas niet meer te bestaan. Derk Bolt gaat op zoek.
Dorien heeft lang de behoefte om op zoek te gaan naar haar biologische moeder onderdrukt. Toen ze zo'n anderhalf jaar geleden op zoek ging en haar vond veranderde de blijdschap die ze
.. show full overview
Dorien heeft lang de behoefte om op zoek te gaan naar haar biologische moeder onderdrukt. Toen ze zo'n anderhalf jaar geleden op zoek ging en haar vond veranderde de blijdschap die ze voelde al snel in veel vraagtekens. Nu reist ze met Spoorloos naar Zuid-Korea om haar moeder te ontmoeten en om meer inzicht te krijgen in de Zuid-Koreaanse cultuur.
Mathew (30) groeit op in een liefhebbend gezin in Monnickendam. Hij werkt in de afvalverwerking in Amsterdam en heeft z'n leven inmiddels goed op orde. Maar toch knaagt er iets. Hoe zou
.. show full overview
Mathew (30) groeit op in een liefhebbend gezin in Monnickendam. Hij werkt in de afvalverwerking in Amsterdam en heeft z'n leven inmiddels goed op orde. Maar toch knaagt er iets. Hoe zou het toch gaan met zijn biologische familie in Brazilië? In zijn adoptiepapieren staat dat zijn moeder hem al de dag na zijn geboorte naar het kindertehuis heeft gebracht. De vader van haar kinderen is tijdens haar laatste zwangerschap overleden en ze heeft te weinig middelen om nog een kind op te voeden. Op verzoek van Mathew reist Derk Bolt naar Recife om te kijken of zijn familie daar nog steeds te vinden is.
If there are missing episodes or banners (and they exist on TheTVDB) you can request an automatic full show update:
Request show update
Update requested