Bölümleri izlendi olarak işaretlemek için oturum açman gerekiyor. Giriş yap veya kaydol.
Sezon 1
Yayınlanma tarihi
May 16, 2024
Författaren och juristen Malin Persson Giolito bjuder in några väl valda gäster på middag och samtal om Europa hemma i köket i Bryssel. Är den europeiska drömmen död? Eller ska EU rädda
.. show full overview
Författaren och juristen Malin Persson Giolito bjuder in några väl valda gäster på middag och samtal om Europa hemma i köket i Bryssel. Är den europeiska drömmen död? Eller ska EU rädda världen? Kocken Sébastien Denie står för matlagningen och kvällens gäster är: Diplomaten Olof Skoog som är EU:s särskilda representant för mänskliga rättigheter, förre stats- och utrikesministern Carl Bildt, Matteo Mecacci, chef för OSSE:s byrå för mänskliga rättigheter och Jaan Paju, docent i Europarätt.
Yayınlanma tarihi
May 23, 2024
Författaren och juristen Malin Persson Giolito bjuder in några väl valda gäster på middag och samtal om Europa hemma i köket i Bryssel. Är den europeiska drömmen död? Eller ska EU rädda
.. show full overview
Författaren och juristen Malin Persson Giolito bjuder in några väl valda gäster på middag och samtal om Europa hemma i köket i Bryssel. Är den europeiska drömmen död? Eller ska EU rädda världen? Kocken Sébastien Denie står för matlagningen och kvällens gäster är Adélaïde Charlier, belgisk klimataktivist, Evelina Anttila, jurist och riskkapitalist, Ulrike Herrmann, tysk ekonomijournalist och författare, och Jaan Paju, docent i Europarätt.
Eğer eksik bir bölüm veya afiş varsa (ve TheTVDB üzerinde mevcutsa) dizi için güncelleme talebinde bulunabilirsin:
Dizi için güncelleme talep et
Güncelleme talebinde bulunuldu