Peter Gillis geniet met Wendy van een heerlijke vakantie aan het Gardameer. Maar voordat ze echt op pad gaan, moet er nog wel wat gebeuren. Terwijl Wendy druk bezig is om de camper op .. show full overview
Peter Gillis geniet met Wendy van een heerlijke vakantie aan het Gardameer. Maar voordat ze echt op pad gaan, moet er nog wel wat gebeuren. Terwijl Wendy druk bezig is om de camper op tijd ingepakt te krijgen, geniet Peter ter voorbereiding van de 14 uur durende reis van de massagestoel. Ondertussen nemen zonen Ruud en Mark de honneurs waar op een van de parken in België. Als het grote genieten kan beginnen in Italië, neemt ook Mark het ervan met zijn vriend Marcel en diens zoon Dani, van wie Mark volgens goed katholiek gebruik de peetvader is. Ze gaan een nachtje vissen en logeren aan de oever in een tent met een heerlijke barbecue. Als zoon van de campingkoning van Nederland bakt hij weinig van het kamperen, maar als peetvader ontpopt hij zich als een buitengewoon lief en betrokken man.
Het is een huiselijke ochtend voor de familie Gillis aan het Gardameer. Terwijl het stoepje wordt geveegd en de was gedaan, genieten Mark en Ruud van het Blauwe Meer. En met de .. show full overview
Het is een huiselijke ochtend voor de familie Gillis aan het Gardameer. Terwijl het stoepje wordt geveegd en de was gedaan, genieten Mark en Ruud van het Blauwe Meer. En met de afwezigheid van Peter voelt dat bijna als vakantie. Wendy en Peter hebben inmiddels de boel aan kant en er staat vertier op het programma. Ze bezoeken de beroemde watervallen en Mark gaat met zijn vrienden naar het Amsterdamse Sail op het IJ. Ook een wijntoer op een beroemd chateau met de fameuze Valpolicella mag niet ontbreken op deze vakantiedag. Ondertussen zingt Mark met zijn kameraden en worden de kroegen onveilig gemaakt. Mark moet wel nog een stukje varen en houdt het daarom bij een frisje. Daarna is het gedaan met de pret, want Peter is weer in het land en controleert zijn park. Maar hij is zowaar tevreden over zijn mannen.
Nu Peter weer in het land is, neemt het dagelijkse leven weer zijn vaste vormen aan. Ze brengen een bezoek aan het gesloten Prinsenmeer in Nederland om de koikarpers over te brengen naar .. show full overview
Nu Peter weer in het land is, neemt het dagelijkse leven weer zijn vaste vormen aan. Ze brengen een bezoek aan het gesloten Prinsenmeer in Nederland om de koikarpers over te brengen naar de vijver in huize Gillis. Het is precies een jaar geleden dat Mark en zijn moeder beiden in coma werden gebracht, omdat ze plots ernstig ziek werden. Die gebeurtenis heeft een enorme indruk gemaakt op Mark en zijn familie. Het maakt hem duidelijk wat echt belangrijk is. Een ding is zeker, Mark wil van zijn angsten af en een daarvan pakt hij meteen aan, namelijk zijn vliegangst. Na een VR-vluchtsimulatie, betreedt hij nu onder begeleiding een echt vliegtuig. Peter en Wendy zijn op zoek naar een huis in Kroatië, dat als zenuwcentrum moet gaan dienen als de bouw van de 15 parken gaat beginnen. Als Mark zijn vliegangst overwint, zal hij meteen meegaan naar de nieuwe stukken grond die Peter heeft gekocht.
Wendy moet weer bij de rechter komen om te praten over de toekomst van haar kind. Een emotionele achtbaan waar ze inmiddels al een jaar inzit. Peter krijgt van zijn nageslacht een vlag .. show full overview
Wendy moet weer bij de rechter komen om te praten over de toekomst van haar kind. Een emotionele achtbaan waar ze inmiddels al een jaar inzit. Peter krijgt van zijn nageslacht een vlag met het familiewapen erop die binnenkort fier zal wapperen op het Belgische kasteel. Voor Mark, Inge en Ruud staat er een broer- en zusdag op het programma, waarbij ze even los van het werk proberen te komen. Ondertussen bewonderen Peter en Wendy het borstbeeld dat van hem is gemaakt. Alleen mist er iets aan de tanden en de neus is iets te bescheiden uitgevallen. Met het invallen van de herfst is er op het Blauwe Meer feest met een keur van Nederlandsche artiesten die hun keeltjes mogen laten schallen over een uitzinnige menigte vakantiegangers. Ook Wendy zingt op het grote Hollandse feest het toepasselijke lied 'Een kind zonder moeder' van Mieke.