Du musst angemeldet sein, um Folgen als gesehen zu markieren. Anmelden oder registrieren.
Staffel 13
13x1 Hoe Yes We Can Clinics haar cliënten traumatiseert Episode overview
Ausstrahlung
Apr 07, 2026
Bij Yes We Can Clinics denken kwetsbare jongeren die mentaal vastlopen redding te vinden, maar worden geconfronteerd met een ongefundeerde behandeling die een deel van hen .. show full overview
Bij Yes We Can Clinics denken kwetsbare jongeren die mentaal vastlopen redding te vinden, maar worden geconfronteerd met een ongefundeerde behandeling die een deel van hen getraumatiseerd achterlaat.
De jeugdkliniek Yes We Can Clinics zegt het antwoord te kunnen zijn voor jonge mensen met uiteenlopende mentale problematiek. Via de Videoland-serie van Ewout Genemans krijgt de kliniek landelijke bekendheid. Als kwetsbare jongeren in Nederland vastlopen in de jeugdzorg komen ze hier vaak terecht. De slogan van Yes We Can is dan ook: als niets meer werkt.
Maar wij krijgen al langere tijd verontrustende mails van cliënten die in de kliniek van Yes We Can zijn opgenomen. De ervaringen die wij horen zijn zó zorgelijk dat we het afgelopen jaar besluiten om onderzoek te gaan doen.
13x2 Nederland doodde 85 mensen en weigert te betalen Episode overview
Ausstrahlung
Apr 14, 2026
In de nacht van 2 op 3 juni 2015 bombardeert een Nederlandse F16 een bommenfabriek van IS in de Iraakse stad Hawija. Bij de explosie die volgt, komen minstens 85 burgerslachtoffers om. .. show full overview
In de nacht van 2 op 3 juni 2015 bombardeert een Nederlandse F16 een bommenfabriek van IS in de Iraakse stad Hawija. Bij de explosie die volgt, komen minstens 85 burgerslachtoffers om. Honderden anderen raken gewond of verliezen hun huis, bedrijf of naasten. Oud-minister Ruben Brekelmans van Defensie maakt excuses, maar de slachtoffers en nabestaanden krijgen geen compensatie.
Jarenlang houdt Defensie vol dat Nederland niet aansprakelijk is voor de aanval, omdat de bommenfabriek een legitiem doel was. Maar Brekelmans zegt ook: het is onmogelijk om te achterhalen wie slachtoffer is. Informatie die wel voorhanden is, zou niet aan de ‘juridische lat’ voldoen. Als we Defensie vragen wat die juridische lat dan behelst, krijgen we geen antwoord.
En dus reizen wij samen met Investico af naar Irak om uit te zoeken of het klopt dat het tien jaar na dato onmogelijk is om te achterhalen wie schade leed door het Nederlandse bombardement. In Hawija spreken we met getroffen burgers, wiens levens
13x3 Anne Eißfeller: hoe een kwakzalver kankerpatiënten voorliegt Episode overview
Ausstrahlung
Apr 28, 2026
Eerder dit jaar krijgen we een zorgelijke tip binnen: gezondheidscoach Anne Eißfeller zou een kankerpatiënt hebben verteld dat diens kanker buiten het ziekenhuis om te verhelpen is. Op .. show full overview
Eerder dit jaar krijgen we een zorgelijke tip binnen: gezondheidscoach Anne Eißfeller zou een kankerpatiënt hebben verteld dat diens kanker buiten het ziekenhuis om te verhelpen is. Op de website van Eißfeller lezen we nog meer schadelijke claims.
Voor ons reden om de werkwijze van deze gezondheidscoach nader te onderzoeken. Om een zo volledig mogelijk beeld te krijgen, besluiten we undercover te gaan. We doen ons voor als kankerpatiënt en maken een afspraak. De adviezen die we krijgen, zijn nog alarmerender dan we dachten.
Zo beweert Eißfeller dat kanker te genezen valt door onder meer kwark met lijnzaad te eten, dat chemotherapie juist kanker veroorzaakt en zelfs “gemaakt is om mensen te doden”. Ze adviseert een specifiek dieet en beveelt supplementen aan, die ze haar cliënten via een piramideconstructie probeert aan te smeren. De verantwoordelijkheid voor het genezingsproces legt Eißfeller nadrukkelijk bij zieke mensen zelf, ook als het om kanker gaat.
Wenn hier Episoden oder Banner fehlen (und sie existieren auf TheTVDB) kannst du ein komplettes automatisches Update anfordern: